Linkuri seriale/filme

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Linkuri seriale/filme

Mesaj  Sandra la data de Sam Mar 12, 2011 12:49 pm

Din cauza faptului că anumite persoane (nu dau nume) au postat filmele-dramele-anime-urile traduse de noi pe alte site-uri in aceasta saptamana tot ceea ce avem va fi urcat pe site-uri online, de aceea unele linkuri nu vor mai fi disponibile pentru download! Ne cerem scuze pentru aceasta situatie si promitem ca vom reveni curand!

Toate dramele/filmele/musicvideos le puteti gasi si pe contul nostru de peteava http://www.peteava.ro/xtremesubteam , precum si pe vplay http://www.vplay.ro/xtremesubteam .

Ultima editare efectuata de catre Sandra in Lun Feb 06, 2012 4:43 am, editata de 3 ori
Sandra
Admin
Admin

Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 25

Sus In jos

Re: Linkuri seriale/filme

Mesaj  ianadaliana la data de Dum Mar 13, 2011 10:09 am

Sandra, am inteles ceea ce ai spus tu si ai perfecta dreptate.ar trebui sa dai nume poate se simte si va avea mai mult bun simt.
ianadaliana

Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 45
Localizare : valcea

Sus In jos

Mesaj  Sandra la data de Dum Mar 13, 2011 10:37 am

Nu cred ca este cazul intrucat am incercat sa luam legatura cu aceea persoana si s-a simtit foarte ofensat cand l-am rugat sa le stearga de unde le-a pus! In fine, ne pare foarte rau ca trebuie sa recurgem la aceasta metoda si sper sa ne intelegeti! Deja cateva dintre filme le puteti vedea online chiar la noi pe site!Smile
Sandra
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  fliq la data de Dum Mar 13, 2011 12:57 pm

mie mi se pare o idee buna sa puneti linkuri video online:X pe vplay ca deacolo nu se poate fura:d

fliq

Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 27

Sus In jos

Mesaj  edinaa la data de Sam Mar 26, 2011 5:31 am

E foarte buna ideea dar as va intreb de ce nu pot sa vad ? la mine doar se aude nu se si vede.
edinaa

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Brasov

Sus In jos

Mesaj  Sandra la data de Sam Mar 26, 2011 8:11 am

Probabil folosesti mozilla firefox ca browser, eu am si internet explorer iar pe el se vad, in schimb pe mozilla nu. Intra pe contul nostru de peteava si le poti vedea. Cont Toate sunt aranjate pe canale si le poti gasi foarte usor;) Daca nu te descurci la ceva zi-mi si te voi ajuta!
Sandra
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  edinaa la data de Sam Mar 26, 2011 9:23 am

Sandra a scris:Probabil folosesti mozilla firefox ca browser, eu am si internet explorer iar pe el se vad, in schimb pe mozilla nu. Intra pe contul nostru de peteava si le poti vedea. Cont Toate sunt aranjate pe canale si le poti gasi foarte usor;) Daca nu te descurci la ceva zi-mi si te voi ajuta!

Multumesc mult, Sandra pt ajutor Very Happy Foloseam google chrome si am incercat si cu mozilla si tot nu functiona dar cand am incercat cu internet explorer functiona perfect. Multumesc inca o data.
edinaa

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Brasov

Sus In jos

Mesaj  Sandra la data de Sam Mar 26, 2011 9:32 am

Nu ai pentru ce! Wink
Sandra
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  LoVKY la data de Dum Iul 03, 2011 2:53 am

Pentru mine nu e atat de bine deoarece am o problema cu flash playerul si nu prea pot urmari online deci trebuie sa le descarc Crying or Very sad
LoVKY

Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: